Svátek má: Helena

Politika

Velikost textu:

Šándor: Bude Evropa bezpečnější, když nevezme ruské námitky vážně?

Šándor: Bude Evropa bezpečnější, když nevezme ruské námitky vážně?

Děsí mě současná verbální hysterie ohledně Ukrajiny z obou stran. Kdo opravdu chce válku s Ruskem, kvůli zemi, kterou ovládá 12 rodin oligarchů, která ani v nejmenším nesplňuje kriteria členství v NATO, a to i vlivem negativního rozvracení ze strany Moskvy.

Andor Šándor, generál v záloze a bezpečnostní poradce
8. prosince 2021 - 06:20

Bude Evropa bezpečnější, když nebude brát ruské námitky vážně? píše na facebooku Andor Šándor.A jako obvykle se objevily zajímavé  komentáře:
  • Čeští politici Fischer Bartošek atd berou zbraně a jdou bojovat za Ukrajinu. Toto jsou politicky šašci a už se hrdě hlásí na bojkot dle USA ZOH Čína
  • ...valku s Ruskem anebo spis jakoukoliv valku chteji vetsinou politicti sraci ,kteri by pri prvnim stretu okamzite zalezli nekam pod zem a cekali ze za ne bude nasazovat zivot nekdo jiny ....
  • Je to nějak vratké na všech frontách. Bez spojení není velení, tak se možná uvidíme...... P.S.s pozdravem váš "Radar".
  • Američané do boje nepůjdou. Výzbrojí jedny Slovany proti druhým a budou se smíchy za břicho propadat! Vnitroslovanska válka bude pěkná řežba!
  • Podle mě, by si Rusko mělo jednou provždy udělat pořádek na "svém dvorku"!
  • Znám nějaké Ukrajince co pracují tu v Česku a nejsou to jen obyčejní dělníci, ale lidé ze vzděláním a všichni mi řekli jedno, že neznají nikoho ve svém okolí co by zvedl zbraň proti Rusku. To co se tam stalo a děje je samé co bylo v Jugoslávii, Iráku, Sýrii a jinde. Západ místo pomoci vše rozvrtal znepřátelil skupiny lidi proti sobě a jediné komu pomohl, tak byli podvodníci a zloději jako Porošenko, Jaceňuk a další mafie, ti z cizími pasy co si nakradli a dnes po nich není vidu a slechu. Takovou budoucnost jaká je nyní si nikdo z nich tehdy nepředstavoval. Cítí se být podvedení a také to tak je! To je realita!
  • Válku nechce ani jedna strana, ale to nerostné bohatství a území Donbasu to je bašta pro obě strany. A ty ukáčka na donbase chtějí svobodu a svrchovanost, trestuhodné. Co s tím? EU si přihřívá polívčičku, Amerika zuří, protože to nejde dle původního plánu no a Rusko čeká. Klasika.

(rp,prvnizpravy.cz,fb,foto:arch.)