Svátek má: Patrik

Zprávy

Velikost textu:

Velké divadlo: Cestující z lodi NGO se pokusil o sebevraždu

Velké divadlo: Cestující z lodi NGO se pokusil o sebevraždu

Jeden z osmi zbývajících cestujících na německé záchranné lodi Alan Kurdi se pokusil přeskočit přes palubu, aby pózou "pokusu o sebevraždu" podpořil emocionální vydírání, sedmnáctiletý je v bezvědomí.

Ilustrační foto
10. září 2019 - 06:20

Pro nevládní organizaci „Sea Eye“ je viník, který způsobuje zbytečné utrpení, jednoznačně  idedntifikován: Je to Joseph Muscat, předseda maltské vlády.

Sedmnáctiletý mladík vykazuje známky anorexie, rostoucí mentální nestability, deprese a agrese. Je tedy nejvyšší čas předat "nezletilého" okamžitě do péče jeho rodičů v domovské zemi, aby byl znovu ošetřen. Evropa již přijala příliš mnoho „psychologických případů“ s tendencí k agresi, kteří se ale mohou volně pohybovat.

„Situace na palubě německé záchranné lodi "Alan Kurdi" je stále dramatičtější. Jeden z osmi migrantů, kteří uvízli na volném moři od 31. srpna, se pokusil přeskočit přes palubu,“ uvedl mluvčí sdružení Regensburg Sea-Eye Gorden Isler v neděli prostřednictvím Twitteru.


Incident byl popsán jako pokus o sebevraždu. Loď se nachází asi 35 kilometrů jižně od Malty a neměla až do nedělního večera žádné povolení k bezpečnému přistání. Kapitán lodi „Alan Kurdi“ čeká na odpověď od Maltského záchranného koordinačního centra.

Ve zprávě maltských úřadů je uvedeno, že se jednalo o 17letého Tunisana se známkami „anorexie rostoucí mentální nestability, deprese a agrese“.

(rp,prvnizpravy.cz,politikstube,foto:arch.)